Novinky #3

Máme tu první novinky ze serveru v novém roce. Od prosince kdy byly poslední novinky uplynula nějaká doba a tak je změn a vylepšení víc než dost. Přesvědčte se sami…

Zima u nás dlouho netrvala a tak máme na serveru opět novou verzi spawnu. I přesto že venku mrzne tak na serveru je již „jarní“ spawn.

Upraven a rozšířen /warp Info

Zvýšeny ceny v /shop. Hráčům se na účtech hromadí finance a to zřejmě z důvodu že výdělky jsou vyšší než ceny v AdminShopu.

Změněn příkaz na opuštění PvP arény na /pvp leave. PvP aréna má nyní i interaktivní cedulky takže se dovnitř a ven můžete dostat kliknutím na cedulku


Warpy se nyní zobrazují v GUI místo v chatu. Na první straně naleznete důležité warpy serveru. Ostatní warpy naleznete na dalších stranách.

Po updatu jednoho ze základních pluginů se domovy hráčů začali zobrazovat též v GUI. To bylo ovšem dost nepřehledné a tak se nyní seznam domovů zobrazuje opět v chatu.

Byl zvýšen počet mobů na chunk ze 30-ti na 60.

Na serveru je nový plugin na reporty. Nyní můžete AdminTeamu nahlásit hráče za jakékoliv nepovolené aktivity příkazem /report <nick> <důvod> . Upozorňujeme že zneužití tohoto příkazu bude trestáno.

Byly zde stížnosti na nečitelný text v chatu. Okénko chatu totiž překrývá bar s brněním a tmavší text na něm mohl být nečitelný. Z toho důvodu jsme se rozhodli pozměnit barevné kombinace jednotlivých hodností.

V chatu se nyní po určité době objevují automatické zprávy s informacemi. Zatím jich je jen pár takže se opakují ale v budoucnu jich bude přibývat.

Šedý text soukromých zpráv byl též nečitelný a tak byla barva změněna na žlutou.

Na VIP příkazy /feed, /heal a /repair hand byl nastaven cooldown. Feed a heal lze použít jednou za 5 minut. Opravit předmět ve vaší ruce lze jednou za 10 minut.

Hráčům byly přiděleny práva na 2 příkazy.
/seen <nick> – Díky tomuto příkazu se můžete podívat před jakou dobou byl daný hráč aktivní.
/warns – Zobrazí seznam vašich platných varování, jejich dobu platnosti, důvod a administrátora který warn udělil.

Byl vytvořen nový příkaz /ss steve|alex|clear. Tento příkaz je určen spíše pro warez hráče kteří nejsou spokojeni s tím jakej skin jim hra přidělila.
/ss steve – změní váš skin na Steve
/ss Alex – Změní váš skin na Alex
/ss Clear – Vrátí vám váš původní skin

Byl opět zprovozněn crafting spawn eggů. Nové recepty naleznete ZDE.

Byly zde problémy s TreeCapitorem proto byl plugin vyměněn za jiný. Ten je sice funkční ale do jisté míry ohrožuje hráčské stavby. Používejte ho tedy s opatrností nebo si jej vypněte příkazem /choptoggle. Pokusíme se to vyřešit.

Bylo upraveno motd serveru.


Na serveru se nyní nachází MobArena! Připojíte se do ní příkazem /ma j a odpojíte se /ma l. K dispozici je 5 kitů. Bossů je celkem 6, každých 10 levelů.
Za každý přežitý level obdržíte 5$.
Za každé 2 levely obdržíte jednu z těchto věcí: iron ingot|gold ingot|2x experience bottle.
Za každých 5 levelů obdržíte jednu z těchto věcí: golden apple|5x arrow
Za každý desátý level obdržíte 1 diamant.
MobArenu budeme do budoucna určitě dále vyvíjet.


Na /warp crates je nyní nová truhla s názvem Treasure Crate. Nachází se v ní desítky dekoračních hlav. Klíč k této truhle získáte výměnou vote nebo party klíčů u KeyTradera nebo nákupem v novém virtuálním obchodě /tshop. V tomto obchodě se platí tokeny. Za každý hlas pro server obdržíte právě 1 token. V tomto shopu také naleznete další virtuální obchod ve kterém můžete nakoupit hlavy se znaky. Ceny itemů jsou napsány v popisu daného itemu. Počet tokenů zjistíte když najedete myší v obchodě na truhlu.


Co se týče webu tak si nyní můžete zobrazit větší verzi obrázků. Stačí na ně kliknout.

Starý obchod s VIP byl zrušen a nyní budete při kliknutí na tlačítko Obchod v menu přesměrování přímo do nového obchodu. Text na úvodní stránce nového obchodu byl upraven.

V novém obchodě lze nyní zakoupit VIP balíčky s neomezenou platností. Podporovaná platba je pouze pomocí PayPal nebo platební karty. Je to z důvodu vyššího zisku pro server. Z SMS plateb máme pouze část.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *