Novinky #1

Našemu serveru se konečně dostalo nového spawnu! Ten si ovšem až na výjimky nikdo moc neprohlédl jelikož byl ihned po dokončení předělán do zimní podoby. Spawn je nyní dosti menší a lépe organizovaný. Snadno se zde vyznáte. Snad se vám nový spawn libí 🙂

Co se týče spawnu to ale není zdaleka všechno. Na spawnu nyní můžete nalézt 16 skrytých pokladů! Každý poklad obsahuje nějaké jídlo a dekorační hlavy jako dárky, svíčky, ozdoby v několika barevných variantách. Každý poklad je svým způsobem jedinečný. K otevření potřebujete „Winter Treasure Key“ který můžete nově získat z Vote a Party Crate. Tento předmět má nejvyšší šanci na drop. Dále tento klíč obdržíte spolu c Party klíčem při dosažení Vote Party. Je jen na vás který poklad si otevřete a kolikrát. Při otevírání pokladu mějte dostatek volného místa v inventáři! Obsah každého pokladu zabírá 8 slotů inventáře. V případě že místo nemáte tak nebojte. Poklad vám nepůjde otevřít a budete vyzvání k vyprázdnění inventáře. Nic neztratíte. Informace o pokladech jako např. jak je najít naleznete na „/warp Info“ nebo „/warp Poklady„.

Velmi důležitou věcí je to že server byl přesunut na jiný, lepší, avšak finančně náročnější hosting. S tím souvisí změna IP adresy serveru a omezení v počtu slotů. Sloty se budou navyšovat dle počtu hráčů a dostupnosti finančních prostředků.

Server nyní můžete podpořit zakoupením VIP výhod! Seznam VIP balíčků naleznete zde na webu v sekci Obchod. K dispozici jsou 3 VIP balíčky a zakupují se na dobu jednoho měsíce. Dostupná je zatím platba pouze přes SMS. Výhody nejsou kompletní! Stále se pracuje na VIP+ a Elder kitu.

Na server byl přidán plugin pro kontrolu PVP. Uvědomujeme si že hráči s VIP balíčkem obsahující létání mohou být oproti běžným hráčům v soubojích dosti zvýhodněni. Pokud se hráč se zapnutým létáním zapojí do souboje, tak že na někoho zaútočí nebo někdo zaútočí na něj, automaticky se mu létání vypne. Každý hráč účastnící se souboje bude označen jako že je „v boji“. Toto označení je platné 15 vteřin a obnoví se po každém obdrženém či uděleném úderu. Po tuto dobu hráč nemá právo na zapnutí létání. Tento systém se nastavuje a v budoucnu bude využit také na trestání za odpojení z boje.

Z technických důvody byly pozastaveny práce na Legendary Crate. Pokud již nějaký Legendary Key máte kontaktujte Admin Team a klíč vám bude vyměněn za 2 Vote Key nebo 1 Party Key. Legendary Key jako odměna ve Vote Crate byla nahrazena Party Key a v Party odměna odstraněna.

Na server byl přidán plugin na kontrolu spawnování phantomů. Nyní nemusíte žádat ostatní hráče aby šly spát nebo šly chvilku AFK. Nyní si stačí jen na chvilku lehnout do postele a váš časovač pro spawn phantomů se resetuje. Pokud nad vámi již nějací phantomové poletují měli by být pluginem smazání. To ovšem není podmínkou a nezaručujeme vám že se opravdu smažou.

Nakonec bych v Admin Teamu rád přivítal nového člena. A tím je Semtexka. Gratuluji a přeji pevné nervy 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *